• Wpisów:796
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 12:01
  • Licznik odwiedzin:11 346 / 2433 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Pierwsze spotkanie, pierwsza rozmowa, pierwszy czuły dotyk, pierwszy gest, pierwszy pocałunek, pierwsze pieszczoty, pierwszy wspólny posiłek, pierwszy wypad za miasto, pierwsza wspólna kąpiel, pierwsze wspólne milczenie, pierwsze wspólne zakupy, pierwsza kłótnia, pierwsze ciche dni, pierwsze wybaczanie, pierwsze poznawanie się na nowo. Pierwszy ON. Pierwszy i ostatni.
  • awatar locus: całkiem fajne :)
  • awatar Gość: Fajny wpis + Wbijaj do Mnie ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Spójrz na jej twarz. oczy przepełnione pustką , wypłakane. usta drżące , nie potrafiące już znaleźć słów. na policzkach jakieś zadrapanie - pamiątka po ostatniej kłótni. powiedz mi , czy tak wygląda miłość ?
 

 
Boże. Przeraża mnie myśl, że może nigdy nie mieliśmy szansy, że może całe to zakochanie nie było dla Nas i tak właściwie siłą je wywalczyliśmy, a teraz los domaga się spłaty długu.
 

 
Nie chciałam stać mu na drodze, do jego pragnień.
 

 
nie powinnam się w nim zakochiwać - a jednak moje serce już od dawna należy do niego. nie powinnam po nim płakać - a jednak wyryczałam już całe morze łez. nie powinnam teraz za nim tęsknić - a odczuwam jego potrzebę na każdym kroku.
 

 
Uderzył mnie. Nie w głowę, żebro czy brzuch. Zadał mi cios prosto w serce, nie pozwalając się podnieść i zaufać drugiej osobie.
 

 
w każdej myśli znajduję Ciebie... już nie wiem czy to po prostu mi przejdzie czy wciąż będę na Ciebie czekać. nauczyłeś mnie kochać, ale nauczyłeś mnie też, że potrafisz mnie zdeptać jak zwykłego śmiecia, zaprzepaścić uczucie i po prostu się odciąć. tak bardzo wielki mam do Ciebie żal, że zostawiłeś mnie w tym wszystkim samą, że nie chcesz już walczyć, nie chcesz mnie znać... to okropne, że można tak cierpieć, nie móc uwolnić się od myśli, wspomnień... to wszystko wciąż we mnie jest, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile byłabym w stanie oddać żeby móc się do Ciebie przytulić, poczuć Cię choć przez chwilę, tak bardzo chciałabym sobie przypomnieć jak to jest. nie chcę innych ramion, innego głosu i innego uśmiechu. chcę Ciebie, tak jak dawniej. nie chcę nikogo innego.
 

 
Mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy, pomimo litrów wylanych łez, pomimo momentów załamania, pomimo tego, że jestem mu kompletnie obojętna.
 

 
Zbyt dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które przywołują wspomnienia. Zbyt często o ludziach, o których powinnam juz dawno zapomnieć.
 

 
Kiedy myśle o Tobie to bezsilność znowu czuje .
 

 
To kurwa boli. To skurwysyńsko boli. Nie pakuj się w miłość, ziom, bo Cię rozpierdoli.
  • awatar Skajbob: Bez niej jeszcze gorzej. *.* http://www.facebook.com/pages/Cze%C5%9B%C4%87-masz-ju%C5%BC-m%C3%B3j-numer/320942918001630 lajk>?
  • awatar Gość: true
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.
 

 
W życiu, ważne jest to, aby wiedzieć czego pragniemy, do czego dążymy, i co naprawde kochamy.
 

 
potrzebuję tylko kogoś kto będzie w stanie poświęcić mi odrobinę swojego wolnego czasu , słuchać moich narzekań na otaczający świat , i całe to męczące życie , kogoś kto bez słów będzie w stanie mnie pocieszyć , przytulić , otrzeć bezwiednie spływające po policzkach łzy . potrzebuję kogoś , kogoś kogo kurwa nie mam .
 

 
najebać się, zpizgać, zacpać, pociąć. byleby znieczuliło ból.
  • awatar moniikus: shinybox.pl/?ref=8e6f918 rejestrując się na tej stronie dostaniecie paczkę z darmowymi kosmetykami do przetestowania. kosmetyki są znanych marek a co najważniejsze, wszystko jest za FREE.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Ja po prostu mam dość , tych pieprzonych rozczarowań, każdego dnia.
 

 
nie powinnam się w nim zakochiwać - a jednak moje serce już od dawna należy do niego. nie powinnam po nim płakać - a jednak wyryczałam już całe morze łez. nie powinnam teraz za nim tęsknić - a odczuwam jego potrzebę na każdym kroku.
 

 
Znowu skłamię, mówiąc, że już nie myślę o tobie przed snem .
 

 
bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej
nie będzie miało szansy się powtórzyć.
 

 
Podejdź jeśli mi ufasz, pokochaj jeśli chcesz .
 

 
Kochałam go za to, za co inni go nienawidzili. To ja tolerowałam jego widzi mi się, akceptowałam kretyńskie pomysły. Nie potrafił tego docenić.

NOWE - natkkka.blog.onet.pl/
 

 
NOWY NIC NIEZNACZĄCY WPIS.

http://natkkka.blog.onet.pl/
 

 
Dla Ciebie potrafię się uśmiechać nawet gdy jest źle.